KONTROLER JAKOŚCI

26 Jan
OMAG
Uttarakhand

26 Jan

OMAG

Uttarakhand

Miejsce pracy: Fabryka Maszyn i Urządzeń „OMAG” Sp. z o.o., 32-600 Brzezinka, ul. Górnicza 8

Rodzaj pracy: pełny etat, praca na różne zmiany

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wynagrodzenie: zależne od kwalifikacji

Opis stanowiska:

Prowadzenie odbioru jakościowego wstępnego (dostawy), międzyoperacyjnego i końcowego produkowanych wyrobów, a także usług kooperacyjnych w oparciu o wymagania dokumentacji klienta.

Obsługa wyposażenia pomiarowego i rozwijanie wiedzy metrologicznej z zakresu obowiązujących norm i wytycznych oraz powierzonych technik pomiarowych. Obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych, konturografu oraz szeregu innych ręcznych urządzeń pomiarowych.

Programowanie maszyn i urządzeń pomiarowych.

Prowadzenie ewidencji aparatury i narzędzi pomiarowych celem nadzoru nad ich okresowym sprawdzaniem.

Ustawiania i sprawdzanie narzędzi mierniczych dla pracowników produkcji.

Prowadzenie nadzoru nad aparaturą i sprzętem pomiarowym oraz wydawanie orzeczeń dokonanych pomiarów różnych przedmiotów w celach odbiorczych, wdrożeniowych, statystycznych, doświadczalnych i badawczych.

Opracowanie dokumentacji wdrożeniowej, EMPB, PPAP.

Zapewnienie zgodności wyrobów z wymogami klienta.

Bieżące rozwiązywanie problemów.

Praca w zespołach audytowych, zespołach FMEA.

Udział w wdrożeniach nowych wyrobów i nowych technologii w przedsiębiorstwie.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości.

Wykształcenie wyższe techniczne.

Znajomość rysunku technicznego.

Biegła obsługa komputera, w tym MS Windows i MS Office.

Doświadczenie w branży Automotive.

Znajomość FMEA, SPC, MSA, APQP, ISO 9001, IATF 16949.

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole.

Kreatywność, nieszablonowość.

Mile widziana znajomość obsługi maszyn pomiarowych ZEISS.

Firma oferuje:

Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

Pracę w dynamicznym zespole specjalistów.

Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV + list motywacyjny na adres: [email protected]

Ponadto informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie

z wybranymi kandydatami.